Odradzam - Wachowiak Bosch Serwis Lebork

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • sew1981
    RS
    S_OCP MemberModeratorr
    • 2009
    • 10917
    • Fiat

    Odradzam - Wachowiak Bosch Serwis Lebork

    W skrócie - pełne dziadostwo. Wymienili podobno części na 4700 zł w 2016 mojemu poprzednikowi - kompletną dwumasę, rozrząd etc....po 10 tkm sprzęgło zaczęło mi stukać przy gaszeniu. Zaczęli ściemniać, że rok jest gwarancji...a nie dwa, choć sami stwierdzili że rzeczywiście stuka na kanale, że mam zostawić auto, rozbiorą, ale to pewnie ja pokryje koszta, bo może przepaliłem sprzęgło i takie duperele. Sprawa finalnie idzie przez ich ubezpieczalnie, z ich OC (choć pewnie będzie długa przeprawa), bo z bucami nie chce miec nic do czynienia po tych wałkach. Myk polega na tym, że mają sklep z warsztatem, nic nie wymienili w aucie , albo tylko troche. Rachunek jest całościowy, zresztą niby zaginął u nich w systemie hehe.

    Dziś auto rozebrane u mojego zaufanego mechanika, jutro zostanie sprawdzony rozrząd. Wnioski o sprzęgle:
    dwumas wychylenie 20 stopni, nie wiadomo czy ruszany był w ogóle, nawala, raczej nie), reszta elementów sprzegła nie wymieniana na pewno od nowości.....a na wykazie są oczywiście....

    Omijać szerokim łukiem, krętacze, oszuści i partacze. Link do dziadow:
  • sew1981
    RS
    S_OCP MemberModeratorr
    • 2009
    • 10917
    • Fiat

    #2
    po rozebraniu szczegółowym okazało się, że dwumas ma wychył wspomniany i ma "nadmierne zużycie" jak stwierdził rzeczoznawca z Warty (albo regenerowana wstawiony, albo wadliwy), niby miał rok gwarancji według warszatatu. Reszta niby wymieniona....jednak wałkarze jak nic, bo od razu powinni wymienić dwumas na noj, a kombinowali, że ma niby tylko rok gwarancji ta część To od razu śmierdziało wałkiem "dwumasowym". Na vat firmowy może ma rok, jak brali do sklepu swojego na firmę, ale co obchodzi to klienta?.....
    teraz zostaje walka czy dostanę zwrot z OC za to koło, czy będę musiał do sądu z tym uderzać i robić sprawę warsztatowi.
    w każdym razie nie polecam warsztatu stanowczo

    Komentarz

    • sew1981
      RS
      S_OCP MemberModeratorr
      • 2009
      • 10917
      • Fiat

      #3
      Aktualizacja. Koło po interwencji Boscha z Wwy poszło drogą normalnej reklamacji/rękojmi - bosch z warszawy pogonił warsztat w lęborku. Czyli można powiedzieć stanął na wysokości zadania. Natomiast nadal odradzam robienie w tym warsztacie czegokolwiek, właściciele to totalna porażka jeśli chodzi o obsługę klienta i rozmowę z nim. Czujesz się, że traktują Cię jak "idiotę" z przedszkola. który nic nie wie. fakty interpretują pod siebie (absolutnie nie obiektywnie) i uparcie z Ciebie próbują zrobić winnego wszystkiego. Omijać szerokim łukiem.

      Komentarz

      Pracuję...